Kvalitní a účinné masáže
Jídelní lístek Hotelu Bílá růže  rezervace ubytovn Hotel v Psku  Ubytovn v Psku

Hotel Bílá Růže - ubytování v Jižních čechách v centru Písku

masaze v pisku

Kvalitní a účinné masáže

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL S UVOLNĚNÍM KRČNÍ PÁTEŘE

Na základě diagnostiky následuje vlastní reflexní masáž plošek na noze. Po masáži provádíme přímé uvolnění krční páteře a následně reflexní uvolnění celých zad. Při tom dochází k podpoře a obnovení toku energie, lymfy i krve, čímž se urychluje regenerace organismu Tato část terapie přináší výraznou úlevu a příjemné celkové uvolnění.
Cena: 700Kč / 50 minutREFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL ZAMĚŘENÁ NA CELOU PÁTEŘ

Masáž chodidel je jedna z nejpříjemnějších a nejoblíbenějších procedur. Zaměřením na reflexní terapii dochází k ovlivnění celého těla a tím dochází k harmonizaci .Velmi se osvědčil jako masážní prostředek zejména při problémech s páteří.
Cena: 600Kč / 40 minutREFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL ZAMĚŘENÁ NA UVOLNĚNÍ KRČNÍ PÁTEŘE

Jedná se o unikátní od bolesti osvobozující masáž krční páteře. Je rozdělena na dvě části, kdy v první části se začíná nepřímým uvolněním krční páteře na nohou. Následují kombinované tahy tlakové a reflexní masáže bez použití oleje.
Cena: 360Kč / 25 minut
RELAXAČNÍ MASÁŽ CHODIDEL

Ideální druh masáže, sloužící k naprostému uvolnění, relaxaci a odstranění pocitu těžkých nohou. Díky stimulaci reflexních zón, nacházejících se na chodidlech, dochází k oživení a obnovení samoléčebných funkcí těla. V rámci prevence předchází bolestem hlavy, astmatu, zánětům dutin, migrénám, odstraňuje napětí a napomáhá lepší snášenlivosti vůči stresovým situacím.
Cena: 360Kč / 25 minut


RELAXAČNÍ MASÁŽ – ZÁDA A ŠÍJE

Relaxační klasická masáž je velmi jemná a příjemná forma dodávání životní energie, je to osvěžující smyslová terapie využívající vůní a léčivých účinků aromatických esencí, čistých přírodních olejů, která přírodní cestou - netoxicky a nenávykově - léčí tělo i mysl jedince.
Cena: 360Kč / 25 minut
RELAXAČNÍ MASÁŽ – ZÁDA, ŠÍJE, RUCE A NOHY

Relaxační masáž pro celkovou relaxaci, uvolnění organismu a zlepšení. Pod rukama zkušeného maséra se postupně uvolňuje celé tělo, záda a šíje,nohy,ruce a hlava. Jde o výjimečnou relaxační masáž, která má blahodárné účinky na nervový systém. Vede k tělesnému i duševnímu uvolnění.
Cena: 600Kč / 40 minut


ČIŠTĚNÍ A HARMONIZACE ČAKER DRAHÝMI KAMENY

Čakry můžeme charakterizovat jako víry energie, které mají tvar trychtýřku. Úkolem čaker je pracovat s různými druhy energií a každá čakra má svou charakteristickou barvu. Čím je barva jasnější a zářivější, tím větší energii vyzařuje. Hlavních čaker je sedm a svou velikostí by se daly přirovnat klidské dlani (kromě čakry korunní, která je větší). Každá čakra ovlivňuje určité orgány a části těla. Stimulace čaker – dobíjení energií – vyžaduje velkou soustředěnost, lze je však stimulovat také pomocí drahých kamenů. Většinou volíme takovou barvu kamenů, která je shodná s barvou jednotlivých čaker.
Cena: 600Kč / 25 minut


MEDITACE S DRAHÝMI KAMENY

Během meditace budou kameny stimulovat Vaše energetické dráhy a centra s následným odstraněním blokády energie. Navodí se rovnováha, a harmonie mezi tělem, myslí a duší. Dle výběru mohou kameny pomoci uvolnit svalové napětí, podpořit cirkulaci krve a dodat potřebnou vitalitu. Objevte harmonizující léčebnou sílu těchto přírodních kamenů!
Cena: 400Kč / 25 minut

 


Po masáži dbejte na zvýšený pitný režim, aby se z těla lépe a rychleji odplavily škodlivé látky.